WODA MINERALNA NIEGAZOWANA PODAWANA JEST DZIECIOM CODZIENNIE.

Data Śniadanie Obiad Podwieczorek Alergeny
25.03.2023
Pieczywo mieszane z masłem, kiełbaska biała na ciepło, ketchup, bawarka. Zupa: fasolowa (z ziaren).

Ryż na mleku z masłem, cukrem i cynamonem, jabłko do chrupania, sok wieloowocowy.
Bułka z masłem, ser żółty, kakao, winogrono. 1, 7
26.03.2023
Pieczywo mieszane z masłem, płatki Nestle Corne Flakes, ciepłe mleko słodzone miodem, konfitura wiśniowa, suszone jabłka do chrupania. Zupa: kapuśniak z kiszonej kapusty.

Spaghetti Bolognese, marchewka do chrupania, sok wieloowocowy.
Jogurt Fantazja, mandarynka. 1, 7
27.03.2023
Pieczywo mieszane z masłem, wędlina Salami, ser żółty, ogórek świeży ze szczypiorkiem, papryka świeża czerwona, sałata lodowa, kakao naturalne. Zupa: kalafiorowa z zieloną pietruszką.

Klopsiki w sosie śmietanowo-koperkowym, ryż na sypko, kapusta modra gotowana, sok jabłkowo-wiśniowy (tłoczony).
Mini „pączusie”, mleko z kartonika, kiwi. 1, 3, 7
28.03.2023
Pieczywo mieszane z masłem, kabanosy, jajko gotowane z majonezem i szczypiorkiem, pomidor malinowy, serek Haga, kawa mleczna. Zupa: pomidorowa z makaronem kluseczki.

Chickensy, ziemniaki z koperkiem, surówka z kiszonego ogórka, jabłka i cebulki, sok jabłkowo-truskawkowy (tłoczony).
Galaretka z bitą śmietaną i brzoskwiniami. 1, 3, 7
29.03.2023
Pieczywo mieszane z masłem, łosoś wędzony, twaróg ze śmietanką i czosnkiem, serek topiony plasterek, rzodkiewki do chrupania, kakao naturalne. Zupa: rosół z makaronem.

Jajko w sosie musztardowym, puree ziemniaczane z koperkiem, surówka z tartej marchewki, sok jabłkowy (tłoczony).
Serek śmietankowy, wafle deserowe, banan. 1, 3, 4, 7

SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI:

1. Zboża
  2. Skorupiaki